Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Pierwszy sparing Nowego Miasta

Od ostatniego meczu Górnika Nowe Miasto w rozgrywkach Ligi Okręgowej minął miesiąc. Od tamtego dnia wydarzyło się bardzo dużo. Najpierw zrezygnował trener Wojciech Błażyński, później wszyscy gratulowali sobie wicemistrzostwa w rozgrywkach.

  Karolina wygrywa w dramatycznej końcówce

Później wszyscy usłyszeliśmy, że Zdrój jednak nie przystąpi do rozgrywek Dolnośląskiej 4 Ligi i propozycje gry otrzymali wałbrzyszanie. Zarząd przekonał trenera do powrotu, a ten niemal natychmiast zabrał się ostro do pracy. Pierwsze zajęcia i pierwszy sparing. Dzisiaj w Nowej Rudzie Nówka sprawdzi się na tle Piasta Nowa Ruda.

Jak to w Rodzinie “Nówki” jest, tęskniliśmy za sobą dlatego, regularnie spotykaliśmy się na luźne treningi. Jednakże nadszedł koniec odpoczynku, trzeba mocno popracować przed kolejnym historycznym sezonem GNM Wałbrzych. Poziom 4 ligi to nowe doświadczenie i wyzwanie któremu musimy stawić czoła. Trener Błażyński przygotował krótki, ale bardzo intensywny tygodniowy plan pracy. Trenujemy na obiektach Aqua Zdrój Wałbrzych. W środę natomiast pierwsza gra kontrolna, naszym sparingpartnerem będą zawodnicy KS Piast Nowa Ruda – czytamy na stronie klubu z Wałbrzycha.
Początek spotkania na stadionie przy ulicy Sportowej w Nowej Rudzie o godzinie 18:30.
P