Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Drugie w Kożuchowie

W minioną sobotę drużyna trenera Mieczysława Strameckiego wzięła udział w VI Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki w Kożuchowie.

  Ruszyła Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

W zawodach w kategorii czwórek,wystartowało aż 18 drużyn. Duża konkurencja pokazuje ile wysiłku musiały w grę włożyć zawodniczki wałbrzyskiego Chełmca, by zakończyć rywalizacje na podium.

Nasz zespół udowodnił, że drzemie w nim ogromny potencjał, a czas na przygotowania do rozpoczynającego się za chwilę sezonu, został świetnie przepracowany cieszą w Chełmcu.

Zespół Chełmca Wodociągi Wałbrzych od początku swojego istnienia, stawia na szkolenie młodzieży, która w przyszłości ma stanowić o jego sile. Jest to proces długi. Na efekty trzeba cierpliwie czekać. Te zaś przychodzą w różnych etapach funkcjonowania klubu.

Na własne oczy mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze dobre wyniki w zespołach juniorek i juniorek młodszych. Efekty ciągłości pracy widzieliśmy już też w młodziczkach. Teraz przyszła kolej na zawodniczki Akademii, które po 3 latach ciężkiej osiągają świetne wyniki w ogólnopolskich turniejach.

Podopieczne trenera Mieczysława Strameckiego zagrały w składzie: Julia Lis, Oksana Skóra, Magdalena Kwiatek, Alicja Olszewska, Amelka Olszewska, Daria Górnicka.

Klasyfikacja:

1 miejsce: SG Glinka Academy Kożuchów I

2 miejsce: MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

3 miejsce: UKS Ares Nowa Sól

P