Wygrali w Przemyślu, ale…

Wałbrzyszanie zagrali kolejny mecz, w którym przeciwnik długimi minutami grał jak równy z równym. Męczarnie naszego zespołu na szczęście okraszone zostały zwycięstwem. Kłopot w tym, że Górnik grą nie zachwyca.

Ruszyła sprzedaż biletów

Zaczęło się dobrze. Biało-niebiescy pierwszą kwartę wygrali z 5 punktami przewagi. Niestety w drugich 10 minutach coś się zaczęło psuć i na przerwę Górnik schodził z zaledwie 1 punktem zapasu. Coś drgnęło w trzeciej kwarcie, ale skuteczność w grze i tak była dużo poniżej oczekiwań.

Całość rozstrzygnęła się w ostatnich minutach rywalizacji. Górnik dzięki dobrej grze Dawdo i w miarę równej serii punktowej Niedźwiedzkiego, Jakóbczyka, Margicioka i Jaksona.

Niedźwiadki Chemart Przemyśl – Górnik Zamek Książ Wałbrzych 73:82 (16:21, 20:17, 17:18, 20:26)
(Egner 22 (18 zb.), Chrabota 13 – Dawdo 18, Niedźwiedzki 13, Jakóbczyk 11, Margiciok 11, Jackson 10)