Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Wymęczona wygrana Górnika

W Przemyślu wałbrzyszanie wygrali, choć wiele osób zwróciło uwagę, że było to zwycięstwo wymęczone. Co w takim razie maruderzy powiedzą po meczu z Eneą Basket Poznań?

  Karolina wygrywa w dramatycznej końcówce

Biało-niebiescy wygrali i mogą się przygotowywać do kolejnego spotkania, które już w sobotę o godzinie 18 we Wrocławiu. To najważniejsza konkluzja wieczoru. Cieszy też świetna dyspozycja Piotra Niedźwiedzkiego, który zdobył 11 punktów i zaliczył też 11 zbiórek. Wielkie brawa należą się jednak Francisowi Hanowi, który okazał się bardzo skutecznym pod koszem rywala. Zawodnik Górnika zanotował 66% punktów z gry, ale co najważniejsze wszystkie rzuty były oddane zza linii 6 metrów (4/6). Han dodał do tego jeszcze 2 punkty z rzutów osobistych (100% skuteczności).

Szukamy pozytywów i do plusów można dodać też niezłe występy Jacksona i Jakóbczyka. Krzysiek po powrocie do Wałbrzycha szuka swojej optymalnej dyspozycji. Lubiany pod Chełmcem zawodnik w przeszłości wielokrotnie potrafił być liderem zespołu. Mamy nadzieję, że szybko uda mu się wrócić do dawnej formy.

Górnik Zamek Książ Wałbrzych – Enea Basket Poznań 66:63 (19:18 | 20:19 | 11:15 | 16:11)

Han 14, Jackson 12, Niedźwiedzki 11, Jakóbczyk 10 – Andrzejewski 22, Wieloch 14

Jak grać w pokera? Zasady pokera

P