Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Tylko punkt i aż punkt. Świetny mecz Chełmca

Blisko 3 godzinna batalia w Hali Wałbrzyskich Mistrzów dała wałbrzyskiej drużynie punkcik, który musi cieszyć, bo w myśl zasady, że jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma.

  Koszykarze dwukrotnie lepsi od Kotwicy

Po morderczym, pięciosetowym pojedynku podopieczne trenera Marka Olczyka uległy drużynie z Częstochowy 2:3. Trudno mówić o rozczarowaniu. Świetny mecz, w którym każdy z setów miał swoją historię. Pierwsza partia skończyła się różnicą zaledwie 2 punktów. Dodatkowo trenerka Silesii miała dużo pretensji o ostatnią piłkę, która jej zdaniem obarczona błędem czwartego odbicia.

Kluczowym do zwycięstwa w całym spotkaniu wydaje się wynik drugiego seta. Wałbrzyszanki miały pięć piłek setowych w górze, z czego aż trzykrotnie mogły skończyć partię przy pierwszej wymianie. żal też prowadzenia 24:22, które powinno pozwolić na wygraną. Ostatecznie jednak to goście cieszyli się z remisu w meczu.

Podrażnione porażką siatkarki MKSu wygrały kolejnego seta lecz niestety przegrały czwartego. Mecz rozstrzygnął się w tie-breaku.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – Silesia Częstochowa 2:3 (25:23, 28:30, 25:21, 23:25, 12:15)

Jak grać w pokera? Zasady pokera

P