Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Przełamanie Walimia

Podopieczni trenera Piotra Borka od początku sezonu mają duże problemy z ustabilizowaniem formy. Przed meczem z Iskrą Witków, KS Walim stawiany był na straconej pozycji.

  Rozdali 10 kompletów medali

Warto jednak wierzyć do końca. Świetnym przykładem była tego dnia gra gospodarzy, którym udało się wykorzystać swoje sytuacje. Mecz okazał się bardzo zacięty i do samego końca trudno było przewidzieć jak się skończy. Decydujące trafienie padło dopiero w ostatniej minucie spotkania. Komplet punktów został w Walimiu.

Brawo drużyna, brawo Dawid, brawo trener, brawo kibice. Mimo że jest to nasz najtrudniejszy sezon w a klasie, mimo że co chwilę pod nogi spada nam jakąś kłoda to walczymy z całych sił. Dziękujemy kibicom za wsparcie. Dziś byliście naszym 12 zawodnikiem!! – cieszą się w Walimiu!
Zupełnie inne nastroje panowały w drużynie gości.
Do meczu ponownie przystąpiliśmy w bardzo okrojonym składzie mając do dyspozycji „jedynie” 14 zawodników, gdzie jak dotąd zawsze mieliśmy przynajmniej 17 osób do gry. W składzie zabrakło m.in. Łatki, Ogrodnika, Filipa Krupy, Kacpra Tobiasza, Kamila Tobiasza, Igrasa czy Zberedy. Mimo to strzeliliśmy dwie bramki i mieliśmy kilka okazji, by wrócić do domu z kompletem punktów. Tym razem to my je zmarnowaliśmy, a rywal w 89. minucie skrzętnie wykorzystał swoją okazję i ustalił wynik spotkania – tak tłumaczą porażkę w Witkowie.
KS Walim – Iskra Witków Śląski 3:2
P