Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Podział punktów w Świebodzicach

Do Świebodzic Górnik jechał po komplet punktów. Mówili o tym kibice, pewni swego byli również zawodnicy. Efekt końcowy dla wielu okazał się mocno zaskakujący.

  Koszykarze dwukrotnie lepsi od Kotwicy

Zaczęło się planowo, od mocnego uderzenia gości. Górnik objął prowadzenie już w 12 minucie spotkania. Po stracie gola gospodarze starali się jednak grać odważnie. Szukali wyrównania, ale bramka padła dopiero w 50 minucie meczu. Górnikowi udało się jeszcze raz wyjść na prowadzenie. Chwilę później biało-niebiescy mogli prowadzić jeszcze wyżej, ale tym razem szczęście uśmiechnęło się do Victorii. Bohaterem zespołu został Szymon Borowicz, któremu udało się obronić rzut karny. Radość po obronie jedenastki natchnęła gospodarzy do większego wysiłku.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po zaledwie kilku minutach napór Victorii pozwolił cieszyć się drugiego gola. Urwany Górnikowi punkt wielu zaskoczył. W Świebodzicach jednak radość po ostatnim gwizdku była duża i szczera, a co raz lepsza dyspozycja drużyny, bardzo cieszy miejscowych kibiców.

Victoria Świebodzice – Górnik Wałbrzych 2:2 (0:1)

P