Nowy trener nie pomógł

Chrobry II Głogów rozpoczął mecz z determinacją i już w 14. minucie Kamil Wojtyra zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych starał się odpowiedzieć, ale nie zdołał przełamać obrony Chrobrego. W 35. minucie Sebastian Steblecki podwyższył prowadzenie dla gospodarzy, co tylko utrudniło sytuację dla drużyny gości, którzy tuż przed przerwą stracili trzeciego gola.

SP 50 Wrocław wygrywa finał dolnośląski

Po przerwie Chrobry kontynuował swoją dominację na boisku. W 84. minucie Tomasz Wojciechowski wpisał się na listę strzelców, podnosząc wynik na 4:0 na korzyść Chrobrego. Trzy minuty później Stanisław Antosik zapewnił drużynie kolejną bramkę, a tym samym ustalił wynik meczu na 5:0.

Należy wspomnieć, że drużyna Górnika Nowe Miasto Wałbrzych zmagała się z pewnymi problemami. Tymczasowo poprowadził ją Sebastian Raciniewski, który zastąpił zwolnionego trenera Wojciecha Błażyńskiego. Pomimo starań, Górnik nie zdołał znaleźć skutecznych rozwiązań i porażka w tym meczu utrudnia cel jakim jest utrzymanie się w rozgrywkach.

Chrobry II Głogów – Górnik Nowe Miasto 5:0 (3:0)