Nowy trener nie pomógł

Chrobry II Głogów rozpoczął mecz z determinacją i już w 14. minucie Kamil Wojtyra zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych starał się odpowiedzieć, ale nie zdołał przełamać obrony Chrobrego. W 35. minucie Sebastian Steblecki podwyższył prowadzenie dla gospodarzy, co tylko utrudniło sytuację dla drużyny gości, którzy tuż przed przerwą stracili trzeciego gola.

Zuza opowiedziała o starcie w Mistrzostwach Europy

Po przerwie Chrobry kontynuował swoją dominację na boisku. W 84. minucie Tomasz Wojciechowski wpisał się na listę strzelców, podnosząc wynik na 4:0 na korzyść Chrobrego. Trzy minuty później Stanisław Antosik zapewnił drużynie kolejną bramkę, a tym samym ustalił wynik meczu na 5:0.

Należy wspomnieć, że drużyna Górnika Nowe Miasto Wałbrzych zmagała się z pewnymi problemami. Tymczasowo poprowadził ją Sebastian Raciniewski, który zastąpił zwolnionego trenera Wojciecha Błażyńskiego. Pomimo starań, Górnik nie zdołał znaleźć skutecznych rozwiązań i porażka w tym meczu utrudnia cel jakim jest utrzymanie się w rozgrywkach.

Chrobry II Głogów – Górnik Nowe Miasto 5:0 (3:0)