Jak to się mogło stać? Volley wygrywa z Chełmcem

Zdarzają się takie mecze, których rozstrzygnięcie zaskakuje. Wałbrzyszanki swój mecz z Volley Wrocław rozpoczęły planowo. Wygrały pierwszego seta i nic, zupełnie nic nie zapowiadało takiego zakończenia.

Szczyt remisuje z Czarnymi

Cała historia zaczęła się od porażki w secie drugim, choć akurat tu podopiecznym trenera Olczyka należą się wielkie brawa, za powrót do gry i doprowadzenia do walki na przewagi. Było blisko. Partia padła jednak łupem gospodyń, które rozbiły nasz zespół w kolejnej odsłonie. Wygrana wrocławianek do 11 była dla Chełmca bolesna.

Zespół próbował się podnieść i do połowy seta numer cztery wszystko szło zgodnie z planem. Później do 19 punktu jeszcze Chełmiec miał kontrolę nad meczem. Końcówka należała jednak do drużyny ze stolicy Dolnego Śląska. Volley dość pewnie odskoczył, wygrał seta i cały mecz, zgarniając jednocześnie komplet punktów.

Volley II Wrocław – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:1 (22:25, 28:26, 25:11, 25:21)