Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Karolina miażdży Nowice

Beniaminek przyszłorocznej Ligi Okręgowej ani myśli zwalniać tempa. Kolejne spotkanie i kolejne zwycięstwo. Dodatkowo jeszcze bardziej okazałe.

  Siatkarze 4LO powalczą o Mistrzostwo Polski

Spotkanie rozpoczęło się od naszych zmasowanych ataków na bramkę. Wynik w 8 minucie otworzył Kacper Jędras, a już chwilę później podwyższył prowadzenie ładnym strzałem z około 20 metrów.

Przed przerwą trzykrotnie do siatki rywala trafił jeszcze Paweł Michta. Venus pomimo kilku szans nie potrafił wykorzystać swoich szans i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 5:0 dla gospodarzy.

Po zmianie stron, obraz gry się nie zmienił. Goście, przetrzebieni brakami kadrowymi, skupiali się przede wszystkim na obronie. Jednakże przy tak dużej skuteczności podopiecznych trenera Rosiaka, na niewiele się to jednak zdało. Do siatki ponownie trafiał Michta. Gole zdobyli też Oskar Wajdzik, Michał Rosiak i Miłosz Ilski.

Solidnie wyglądaliśmy, wiedzieliśmy po co wychodzimy na boisko! Brawo dla chłopaków, że mimo mistrzostwa wciąż mają ambicje i chcą wygrywać. Szacunek dla rywala bo mają problemy kadrowe, a mimo to ambitnie walczą – życzę dużo cierpliwości powodzenia – mówił po meczu Jakub Rosiak.

Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej – VENUS Nowice 10:0
Paweł Michta x 5, Kacper Jędras x 2, Michał Rosiak, Oskar Wajdzik, Miłosz Ilski

P