Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Kamil Jasiński odchodzi ze Zdroju

Po ostatniej kolejce Ligi Okręgowej dotarła do nas wiadomość, z której wynika, że trener Kamil Jasiński, z końcem sezonu, kończy współpracę ze Zdrojem Jedlina Zdrój.

  Siatkarze 4LO powalczą o Mistrzostwo Polski
Chcielibyśmy wszystkich Państwa poinformować, że Kamil Jasiński wraz z końcem sezonu 2023/2024 przestanie pełnić funkcję pierwszego Trenera drużyny Zdroju KS Zdrój Jedlina-Zdrój. Trener Kamil Jasiński dołączył do naszego klubu w sezonie 2021/2022, przejmując zespół po nieszczęśliwym spadku do Klasy A. Pod jego kierownictwem, przez trzy sezony, drużyna osiągnęła znaczące sukcesy – począwszy od zdobycia wicemistrzostwa Klasy A i awansu szczebel wyżej, aż po triumf w Klasie Okręgowej w poprzednim sezonie. W kończącej się już kampanii plasujemy się na 6 miejscu, ustępując tylko spadkowiczom z dolnośląskiej IV ligi. Niezależnie od wyniku ostatniego meczu na pewno zakończymy rozrywki w górnej ósemce. Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność Trenerowi Kamilowi Jasińskiemu za jego zaangażowanie, pasję i nieoceniony wkład w rozwój pierwszej drużyny Zielono-Czerwonych. Jego praca, determinacja i poświęcenie były dla nas wszystkich inspiracją. Życzymy Trenerowi powodzenia w nowych wyzwaniach i mamy nadzieję, że kolejne etapy kariery będą równie owocne i satysfakcjonujące, jak czas spędzony z nami. Niech to pożegnanie nie będzie końcem, ale nowym rozdziałem w karierze, który przyniesie Trenerowi wiele radości i sukcesów.
Informacje dotyczące nowego trenera, który poprowadzi zespół w nadchodzącym sezonie, zostaną podane wkrótce.

Bilans Trenera Kamila Jasińskiego w Zdroju:

Sezon 2021/2022 – Klasa A:
2 miejsce w lidze – 83 punkty (Wicemistrzostwo Klasy A)
30 meczów
27 zwycięstw
2 remisy
1 porażka

Sezon 2022/2023 – Liga Okręgowa:

1 miejsce w lidze – 73 punkty (Mistrzostwo Klasy Okręgowej)
30 meczów
22 zwycięstwa
7 remisów
1 porażka

Sezon 2023/2024 – Liga Okręgowa:

– 6 miejsce – 48 punktów
29 meczów
14 zwycięstw
6 remisów
9 porażek

Łączny bilans Trenera Kamila Jasińskiego w Zielono-Czerwonych barwach to 89 meczów ligowych: 63 zwycięstwa, 15 remisów i 11 porażek, plus 4 mecze w Pucharze Polski ma szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej w Wałbrzychu z bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek.

P