Górnik Nowe Miasto miażdży Sudety

Mecz pomiędzy Górnik Nowe Miasto Wałbrzych a LZS Sudety Dziećmorowice był spotkaniem do jednej bramki. Pomimo starań goście nie potrafili przeciwstawić się drużynie z Wałbrzycha. Już pierwsze minuty pokazały moc Górnika, który z każdą minutą osiągał coraz większą przewagę.

Doskonała gra w środku pola, mądre rozegranie oraz determinacja, sprawiły, że wałbrzyszanie do przerwy prowadzili już 6:1. Po zmianie stron wystarczyło jedynie kontrolować wynik, co nie przeszkodziło Górnikowi dokonać dzieła zniszczenia.

Górnik NM Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice 9:2 (6:1)
12’ 67’ Stec, 22’ 28’ Walkosz-Berda, 33’ 58’ Misiak, 42’ 85’ Rosiński, 45’ Wroczyński – 38’ Osiecki, 46’ Wądołowski

Górnik: Małek – K. Misiak (63’ Kulik), Marcin Wroczyński, Mateusz Wroczyński, Wolkenstein (60’ Woźniak), Walkosz-Berda (60’ Szydłowski), Stec, Rosiński, Misiułajtys, D. Misiak (60’ Matuła), Dziewoński

Sudety: Marcin Byra – Zgorzelisk (46’ Macki), Wądołowski, Tietz, Szpindler, Osiecki, Łęczycki, Kurcek, Kobus (75’ Otwinowski), Mariusz Byra, Bartnikowski