Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

UKS Bielawianka Bielawa na Sportowym Wałbrzychu

Miło poinformować, że na naszym portalu będziecie mogli na bieżąco śledzić losy piłkarskiej drużyny kobiet – UKS Bielawianka Bielawa. Zawodniczki na co dzień rywalizują w II lidze śląskiej, a ich celem jest awans na szczebel rozgrywek I ligi. Również biorą udział w międzynarodowych turniejach piłkarskich.

W minionym, premierowym dla drużyny sezonie we wspomnianej II lidze podopieczne trenera Sebastiana Głogowskiego ukończyły zmagania na piątej pozycji. Teraz – po trzech rozegranych spotkaniach – przodują w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Należy wspomnieć, że siedem bramek na koncie ma już zdobytych Karolina Tylak.

Rywalizacja w II lidze oraz walka o końcowy triumf jest niezwykle ciekawa. Pojedynki obfitują w wiele mocnych, ofensywnych akcji, w których zawodniczki z Bielawy odnajdują się doskonale. My będziemy relacjonować ich zmagania w formie tekstowej, ale i nie tylko.

W najbliższą sobotę (15.09.19) o godzinie 11:00 zespół zmierzy się z KKS Zabrze. My ten mecz będziemy dla Was transmitować na naszej stronie facebook!

fot. UKS Bielawianka Bielawa

P