A klasa: Zagłębie wygrywa w pojedynku outsiderów ostatniej kolejki

Zapowiadaliśmy, że w pojedynku Iskry Witków z Zagłębiem Wałbrzych zwycięzca może być tylko jeden. Tak też się stało. Piłkarze trenera Marka Carewicza odkuli się za ostatnie ligowe porażki.

Sytuacji ofensywnych było co nie miara – zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie spotkania. Daniel Gałek wiele razy bronił potężne strzały Bartka Ogrodnika, ale i Żygało, Fijałkowski czy Mlostek także mieli swoje sytuacje. Do przerwy widniał bezbramkowy remis.

Po zmianie stron drużyny za wszelką cenę chciały otworzyć wynik meczu. W starciu padła ostatecznie tylko jedna bramka. Paweł Telega (na zdjęciu) wykorzystał podyktowany rzut wolny i zarazem otworzył jak i ustanowił wynik w 75 minucie.

Iskra Witków 0:1 Zagłębie Wałbrzych

Telega 75′

Iskra: Mokrzycki – Górczyk, Kurnyta, Krupa, Gryka, Groń, Łatka, Mastej, Kałuziński, Skut, Ogrodnik

Zagłębie: Gałek – Mlostek, Rałek, Ślisz (50′ Janiszewski), Śmieszek (50′ Sabiniarz), Wojciechowski, Dobiega, Żygało, Nyklasz (75′ Sułkowski), Fijałkowski (87′ Matuła), Pawełek (40′ Telega)

Fot. Paweł Telega

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

IV liga: Z piekła do nieba. Górnik trafia w 94 minucie

Po kilku dobrych meczach zazwyczaj przychodzą słabsze momenty. W takich chwilach ujawnia się prawdziwy charakter drużyny. Na mecz z Sokołem Marcinowice, Górnik jechał po nieudanym występie przeciwko Orłowi Prusice i ciężkim meczu w ćwierćfinale okręgowego Pucharu Polski. Chcąc utrzymać pozycję lidera, chłopcy Jacka Fojny musieli wrócić z kompletem punktów. Mecz […]