Siatkówka kobiet: Dużo serca na parkiecie, ale wygrana zostaje we Wrocławiu

Po ostatnim zwycięstwie na swojej hali kadetki MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych uległy na wyjeździe 3:1 KS AZS AWF SMS Junior Wrocław. Drugi set okazał się najbardziej emocjonujący.

Ciężkie wejście w grę miały podopieczne trenera Fabiana Kurzawińskiego. Jednak mimo kilku braków kadrowych zawodniczki ambitnie i na pełnym zaangażowaniu podeszły do spotkania. Momentami siatkarki Chełmca miały przewagę. Ostatecznie to gospodynie zwyciężyły.

Kadetki aktualnie zajmują trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Dolnośląskiej Ligi Kadetek. Na swoim koncie mają cztery punkty. Wyżej plasują się UMKS Volley Głogów (6) oraz właśnie KS AZS AWF SMS Junior Wrocław (12).

Następne spotkanie ekipa zagra w Wałbrzychu 27.10.18 o 13:00 ze wspomnianym UMKS Volley Głogów.

AZS AWF SMS Junior Wrocław – MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 1:3 (25:15, 21:25, 25:16, 25:17)

Chełmiec: Mieczkowska, Jung, Suchomska, Długosz, Biarda, Czyż, Ignaczak (libero) oraz Heretyk, Kucharczyk, Woźniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Herbapol wygrywa z Sudetami

Zapowiadało się na hit kolejki i nie mogło być w tym przypadku inaczej. Bardzo ofensywny mecz, wiele stykowych akcji i spora ilość strzałów. Panowie wykręcili widowiskowe starcie, a my na stanowisku komentatorskim wielokrotnie się emocjonowaliśmy. Zmasowany atak widniał od początku spotkania z jednej oraz drugiej strony. Gospodarze jednak wykorzystali pojawiające […]