MP U19: Półfinaliści czempionatu

Znamy wszystkie drużyny, które wyszły zarówno z pierwszego, jak i drugiego miejsca z ośmiu grup turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski U19. Przypomnijmy, że UKS Bielawianka Bielawa awansowała z drugiego miejsca z grupy siódmej wraz z AZS’em Wrocław.

Stawkę uzupełnili z pierwszego miejsca: Olimpia Szczecin, UKS SMS Łódź, Medyk Konin, Praga Warszawa, Resovia Rzeszów, Tarnovia Tarnów oraz TS ROW Rybnik. Z drugiego zaś: Respekt Myślenice, WAP Włocławek, Stilon Gorzów Wielkopolski, Sportowa Czwórka Radom, Wanda Kraków, AZS PSW Biała Podlaska oraz AZS PWSZ Konin.

Na wiosnę 2019 roku drużyny zmierzą się w czterech grupach półfinałowych, z których do finałowej odsłony trafią dwie najlepsze zespoły z każdej grupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Starcie Bielawianek o mistrzostwo rundy jesiennej

Wielkimi krokami zbliża się ostatnia odsłona jesiennej rundy II ligi śląskiej w sezonie 2019/2020, a co za tym idzie team UKS Bielawianka Bielawa na wyjeździe zmierzy się z liderem rozgrywek SWD Wodzisław Śląski. Zaledwie dwa punkty różnicy dzielą zespoły między sobą w tabeli rozgrywek. W ostatniej kolejce Wodzisław 4:0 pokonał […]