A klasa: Kolejny remis Czarnych

Doskonale wiemy, że Czarni Wałbrzych upodobali sobie w tym sezonie remisy. Czwarty remis z rzędu, a w sumie dziewiąty padł w Starych Bogaczowicach gdzie wałbrzyscy zawodnicy stanęli do rywalizajci z Unią.

Mecz był jedną wielką próbą szukania otwarcia i ustanowienia wyniku spotkania. W 31 minucie Przemysław Rudnicki oddał celny strzał na bramkę Dariusza Krynickiego. Do wyrównania doszło dopiero w 70′ za sprawą Piotra Kałonia.

Unia Bogaczowice 1:1 (0:1) Czarni Wałbrzych

Kałoń 70′ – Rudnicki 31′

Unia: Krynicki – Dela, Kałoń, Kawiński, Kępiński, Pański, Radzikowski M., Radzikowski S., Sawicki, Sobota, Wojciechowski (60′ Sudnik)

Wyszyński, Lech, Skwarek

Czarni: Mosior – Slipets, Zawadzki, Rudnicki, Misiak, Marosz (9′ Kacica), Kula (76′ Kozłowski), Kasprzyk, Fiszer, Cupiał, Chodacki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Gladiatorzy z Głuszycy zdobyli Nowe Miasto

Odliczaliśmy dni do bezpośredniego starcia Górnika Nowe Miasto z Włókniarzem Głuszyca o czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej wałbrzyskiej Serie A. Gladiatorzy zdobyli nie tylko Nowe Miasto, ale i wspomniane miejsce w tabeli. Już w 6 minucie wynik otworzył Mateusz Chmielarz, a niedługo potem Kacper Kulik (na zdjęciu) podwyższył na 2:0 […]