A klasa: Podgórze Wałbrzych vs Victoria Świebodzice

Inauguracja wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A rusza w ten weekend! Podgórze Wałbrzych zmierzy się z Victorią Świebodzice. Podgórze w ostatnich meczach sparingowych pokazywało się z bardzo dobrej strony. Victoria również, a dodatkowo została solidnie wzmocniona nowymi zawodnikami.

Do Podgórza wrócił Adam Dudiak, który zatęsknił za boiskowymi emocjami.

A klasa: Adam Dudiak zasila po latach Podgórze Wałbrzych

Do Victorii wrócił Marcin Traczykowski oraz Marcin Chołuj, a dodatkowo zespół zasilił Dominik Woźniak.

A klasa: Dominik Woźniak zasila Victorie Świebodzice

Drużyny zmierzyły się w pierwszej kolejce rundy jesiennej. Wówczas w Świebodzicach zwyciężyło w mocnym stylu Podgórze wynikiem 3:1 (Damian Kędzia 11′, Tomasz Śpiewak 15′, Marcin Kobylański 90+2 – Jakub Namlik 78′). Grający trener Daniela Gandera przez dłuższy czas dopracowywał swoją drużynę by zgarniać pełną pulę w końcówce wspomnianej rundy. Podgórze z kolei w okresie przygotowawczym istotnie się odbudowało.

Podgórze Wałbrzych w klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A zajmuje aktualnie 14 miejsce z 11 punktami (3-2-10, 25:67). Victoria z kolei miejsce 6 z 24 oczkami (7-3-5, 37:26).

Początek spotkania w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 na stadionie Podgórza Wałbrzych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Błękitni Słotwina vs Górnik Wałbrzych

Najszybciej rundę wiosenną otworzy pojedynek Błękitnych Słotwina z Górnikiem Wałbrzych. Drużyna trenera Tomasza Skały istotnie się wzmocniła. Z kolei w drugim zespole Górnika mają teraz grać juniorzy oraz oldboy’e. Do Słotwiny dołączyli Kamil Śliwa i Mateusz Szubart. A kilka dni temu Dawid Kasprzak, Mateusz Tokarz i Piotr Bęc. Po serii […]