A klasa: Pojedynek Outsider’ów rundy jesiennej

Tytuł wskazuje tylko na jeden pojedynek. Mowa o batalii Iskry Witków z Unią Jaroszów. Zespoły mają po tyle samo punktów w klasyfikacji generalnej Wałbrzyskiej Serie A. Drużyny po rundzie jesiennej zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli.

W openin’gu sezonu Unia Jaroszów stoczyła ciekawy pojedynek z drużyną grającego trenera Bartka Ogrodnika, który ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem. Co ciekawe, w spotkaniu zabrakło samego Bartka.

Drużyny na obecną chwilę mają niemal identyczny bilans, czyli 2 zwycięstwa, 4 remisy i 9 porażek co łącznie daje 10 punktów. Różni ich tylko stosunek bramek 21:39 (Unia) i 29:60 (Iskra). Zespoły zadeklarowały, że będą walczyć o utrzymanie w najbardziej emocjonujące lidze, co gwarantuje nam niezłą, ostrą akcję w wykonaniu jednych i drugich. Mowa nie tylko o ich bezpośrednim meczu, ale o całej wiosennej rundzie.

Droga do utrzymania rozpocznie się na legendarnym El Stadio Del Witków już w najbliższą niedzielę (24.03.) o godzinie 16:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Podgórze Wałbrzych vs Victoria Świebodzice

Inauguracja wiosennej rundy Wałbrzyskiej Serie A rusza w ten weekend! Podgórze Wałbrzych zmierzy się z Victorią Świebodzice. Podgórze w ostatnich meczach sparingowych pokazywało się z bardzo dobrej strony. Victoria również, a dodatkowo została solidnie wzmocniona nowymi zawodnikami. Do Podgórza wrócił Adam Dudiak, który zatęsknił za boiskowymi emocjami. Do Victorii wrócił […]