26/02/2021

Ekstraliga: Wyrównać rachunki – AZS PWSZ Wałbrzych vs AZS UJ Kraków – Transmisja

Wracają na własny stadion przy Ratuszowej, wracają by zwyciężyć, a zarazem obronić niezdobytą twierdzę Wałbrzych. Team AZS PWSZ Wałbrzych pragnie w swoim charakterystycznym, ostrym stylu przywitać AZS UJ Kraków.

Zwycięstwo w Poznaniu, remis w Wałbrzychu z Sosnowcem, remis w Białej Podlaskiej. Punktowa seria zawodniczek trenera Kamila Jasińskiego w Ekstralidze trwa. Na szali medale Mistrzostw Polski. Droga do zdobycia tytułu trwa. Na drodze jednak ponownie próbuje stanąć UJ, z którym na przysłowiowej naturalnej nasze piłkarki grały w rundzie jesiennej.

Wówczas, podczas 7 kolejki wynikiem 1:0 wygrały podopieczne trenera Krzysztofa Kroka po bramce Natali Sitarz 45′. W bramce drużyny z Wałbrzycha stała wówczas Natalia Piątek. Następne spotkania zespołów miały miejsce w ramach Akademickich Mistrzostw Polski. Mowa przede wszystkim o półfinałowym meczu w Opolu. Hala jest halą, to zupełnie inne granie. Przypomnijmy, że futsalistki z Krakowa bardziej odnajdują się właśnie w futsalowych zmaganiach, gdzie w lidze nie mają sobie równych. W rywalizacji boiskowej sprawa wielokrotnie ma się inaczej.

Nie mniej jednak, w spotkaniu dojdzie do wielu stykowych, wyrównanych pojedynków. Ciekawie zapowiadają się pojedynki bramkarek z ofensywnymi zawodniczkami. Walki Jagoda Sapor vs wspomniana Sitarz czy Karolina Klabis vs Klaudia Miłek mogą rozgrzać murawę do czerwoności. Dodatkowo nie zabraknie akcji w środku pola oraz w obronie, gdzie stoperski duet Małgorzaty Mesjasz z Marcjanną Zawadzką oraz Jagody Szewczuk z Moniką Kędzierską będzie jak zawsze kontrolował przebieg spotkania podłączając się przy tym umiejętnie do ataku.

W klasyfikacji generalnej Ekstraligi team PWSZ zajmuje aktualnie 4 miejsce z dorobkiem 36 punktow. Czarne Sosnowiec utrzymują się na 3 pozycji (39), Medyk Konin piastuje 2 miejsce (42), a Górnik Łęczna prowadzi (47). UJ okupuje 7 miejsce z dorobkiem 23 punktów.

Transmisję meczu AZS PWSZ Wałbrzych vs AZS UJ Kraków obejrzycie dzięki naszemu partnerowi F.O.C. HOLDING Dobrosław Kowalski właściciel marki KP&M Kancelaria.

Zapraszamy do odwiedzania działalności naszego partnera: xamax.pl http://kpm-kancelaria.pl/ i do bloga thetheatreofdreams.pl autorstwa właśnie Dobrosława Kowalskiego.

Facebook: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/

https://www.facebook.com/thetheatreofdreamsbykowalski/

Plakat autorstwa naszego partnera Agencja Reklamowa Brandit – https://www.brandit.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/agencjabrandit/

Start transmisji na naszej stronie facebook już w najbliższą sobotę (23.03.) od godziny 12:30.

https://www.facebook.com/sportowywalbrzych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.