A klasa: Błękitni Słotwina ulegli Górnikowi Nowe Miasto

Sportowy Wałbrzych, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój

W ramach 21 kolejki Wałbrzyskiej Serie A prowadzili 2:0 na Stadionie Elizejskim w Słotwinie, lecz przegrali 2:3. Mowa o piłkarzach trenera Tomasza Skały, którzy ulegli drużynie Górnika Nowe Miasto Wałbrzych.

Do przerwy 2:0 po dwóch bramkach kapitana Łukasza Krzeczowskiego, a po zmianie stron liczne ataki Górnika Nowe Miasto Wałbrzych. Zawodnicy Skały mieli swoje okazje, lecz w pewnym momencie nie przypilnowali groźnych kontr piłkarzy z Wałbrzycha. Dwie bramki stracone w dwie minuty za sprawą Damiana Wolkensteina oraz Patryka Rosińskiego mówią same za siebie. Przysłowiową kropkę nad i postawił w doliczonym czasie gry Damian Misiak.

W spotkaniu zabrakło Kamila Śliwy z Błękitnych Słotwina i Mariusza Fedyckiego z Górnika Nowe Miasto Wałbrzych.

To czwarte zwycięstwo Nowego Miasta w rundzie wiosennej Wałbrzyskiej Serie A.

Błękitni Słotwina 2:3 (2:0) Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

x2 Krzeczowski Ł. 3′,30′ – Wolkenstein 58′, Rosiński 60, Misiak 90+1

Błękitni: Bęc – Szubart, Kasprzak, Rudnicki, Piątkiewicz T., Łuka, Kukułka, Błasiński (76′ Mróz), Antonov (56′ Dukat), Krzeczowski M., Krzeczowski Ł.

Nykiel, Patyk, Łabuz, Lis

Nowe Miasto: Bąkiewicz – Kaczmarek, Wroczyński Marcin, Walkosz-Berda (80′ Kasperek), Wolkenstein, Stec, Sanigórski, Rosiński, Misiułajtys, Misiak, Matuła (90′ Raciniewski)