A klasa: Zagłębie wygrywa z Podgórzem

Wałbrzyska Serie A w 21 kolejce przyniosła na początek derbowe spotkanie Zagłębia Wałbrzych z Podgórzem Wałbrzych na Arenie Dąbrowskiego. Podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego odnieśli drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Podgórze narzuciło swój charakterystyczny styl gry. Podopieczni trenera Pawła Majewskiego grali lepiej niż we wspominanym często spotkaniu z Błękitnymi Słotwina czy Unią Jaroszów. Mimo wielu stałych fragmentów gry i ofensywnych akcji, do przerwy widniał bezbramkowy remis. Daniel Gałek wybronił dużą liczbę sytuacji.

Po zmianie stron Zagłębie szukało swoich okazji do otwarcia wyniku spotkania. Dopiero w 71 minucie ujrzeliśmy pierwszą bramkę autorstwa Jakuba Fijałkowskiego (na zdjęciu). W 89′ jego zmiennik – Dawid Matuła podwyższył wynik na 2:0. Była to jego pierwsza bramka w tym sezonie Wałbrzyskiej Serie A. Do samego końca Podgórze szukało bramki kontaktowej, a Zagłębie również podkręcało tempo. Mimo doliczonego czasu gry, wynik 2:0 okazał się końcowym.

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A: ZAGŁĘBIE WAŁBZYCH VS PODGÓRZE WAŁBRZYCH – 21 KOLEJKA

LIVE: WAŁBRZYSKA SERIE A: ZAGŁĘBIE WAŁBZYCH VS PODGÓRZE WAŁBRZYCH – 21 KOLEJKAWAR ZONE – STREFA WOJNYKOMENTUJĄ: PIOTR WALKOWIAK & JAKUB ZIMAZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA DZIAŁALNOŚCI NASZYCH PARTNERÓW: http://www.kpm-kancelaria.pl/https://www.brandit.com.pl/POLUBCIE NA FB: https://www.facebook.com/KPMKancelariaDoradcowPrawnych/https://www.facebook.com/agencjabrandit/UDOSTĘPNIAJCIE! POLUBCIE NASZ FAN PAGE!