06/03/2021

A klasa: Zapowiedź 21 kolejki

Przed nami 21 kolejka Wałbrzyskiej Serie A. Jak spisze się Unia Jaroszów w starciu z Sudetami Dziećmorowice? Jaki wynik padnie na Arenie Dąbrowskiego w derbach Zagłębia z Pogdórzem? Co wydarzy się w meczu Herbapolu Stanowice z Bartkiem Ogrodnikiem? Którą zwycięską drużynę przyniesie nam weekendowy Main Event?

Błękitni Słotwina po przegranej w Bogaczowicach wracają na Stadion Elizejski by rozegrać spotkanie z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Nie będzie to łatwe spotkanie. Czy podopieczni trenera Tomasza Skały znajdą złoty środek na stojącego w bramce Nowego Miasta Piotra Bąkiewicza?

Zagłębie Wałbrzych na Arenie Dąbrowskiego podejmie Podgórze Wałbrzych.

A klasa: Zagłębie Wałbrzych vs Podgórze Wałbrzych – Transmisja

 

Herbapol Stanowice walczy o Mistrzostwo Wałbrzyskiej Serie A. Na drodze staje grający trener Iskry Witków – Bartek Ogrodnik. Herbapol Plaza jest gotowe na przyjazd zespołu, który pragnie utrzymać się w naszych rozgrywkach.

Sudety Dziećmorowice podejmą niezwykle podbudowanych zwycięstwem z Czarnymi Wałbrzych zawodników Uni Jaroszów. Jeśli w meczu wróci Piotr Osiecki, to możemy spodziewać się ofensywnej jazdy.

Orły Jean-Claude Van Damme’a na Border Staidon rozegrają spotkanie z Unią Bogaczowice. Walczący o Mistrzostwo Wałbrzyskiej Serie A piłkarze z Lubawki nie mogą stracić punktów po remisie z Zagłębiem.

Trudne zadanie czeka Czarnych Wałbrzych. Ewidentnie runda wiosenna nie leży drużynie słynącej z wielu remisów w poprzedniej rundzie sezonu. Tym razem na Arenę Dąbrowskiego przyjeżdżają Gladiatorzy z Głuszycy. Włókniarz lubi to boisko. Wygrał tam z Zagłębiem Wałbrzych.

Górnik Wałbrzych zagra z KS Walim. To może być nieprzewidywalne spotkanie. Jakim składem zaskoczy nas trener Marcin Domagała? Czy w barwach Walimia wróci ofensywny, nieobecny na meczu z Herbapolem Łukasz Młocek?

Main Event 21 kolejki, czyli Darbor Bolesławice vs Victoria Świebodzice

A klasa: Darbor Bolesławice vs Victoria Świebodzice – Transmisja

Rozkład jazdy bez trzymanki:

Błękitni Słotwina vs Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – 27.04. – Stadion Elizejski w Słotwinie – 17:00

Zagłębie Wałbrzych vs Podgórze Wałbrzych – 27.04. – Arena Dąbrowskiego – 17:00 – Transmisja 16:30

Herbapol Stanowice vs Iskra Witków – 28.04. – Herbapol Plaza – 14:00

Sudety Dziećmorowice vs Unia Jaroszów – 28.04. – Sudety Stadion – 16:00

Orzeł Lubawka vs Unia Bogaczowice – 28.04. – Border Stadion – 16:00

Czarni Wałbrzych vs Włókniarz Głuszyca – 28.04. – Arena Dąbrowskiego – 16:00

Górnik Wałbrzych vs KS Walim – 28.04. – Ratuszowa – 17:00

Main Event: Darbor Bolesławice vs Victoria Świebodzice – 28.04. – Darbor Stadion – 16:00 – Transmisja 15:50

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.