A klasa: Jaroszów wygrywa z Sudetami

Drugi mecz z rzędu wygrany, tym razem na wyjeździe. Mowa o zespole Uni Jaroszów, którzy idą w dobrą stronę. Kreowali grę, pokonali Sudety Dziećmorowice. Dwie bramki zanotował Szymon Fedyczkowski.

Nakręcony pozytywnie Jaroszów narzucił tempo gry i wypracował sobie przewagę pozycyjną na połowie Sudetów. Do gry co prawda po wykartkowaniu powrócił Piotr Osiecki, który również oddał celny strzał w meczu, jednak obrona Jaroszowa była często nie do przejścia.

W 23 minucie wynik otworzył Kamil Czapla, a minutę później na 2:0 dla Jaroszowa podwyższył Szymon Fedyczkowski. Po zmianie stron Sudety doprowadziły do wyrównania za sprawą bramek wspomnianego Osieckiego w 65′ oraz Dawida Wodnickiego w 69. Wynik meczu ustanowił jednak w 78′ wspomniany Fedyczkowski z korzyścią dla Jaroszowa.

Sudety Dziećmorowice 2:3 (0:2) Unia Jaroszów

Osiecki 65′, Wodnicki 69′ – Czapla 23′, x2 Fedyczkowski 24′,78′

Sudety: Byra Marcin – Kurcek, Wodnicki, Choma, Skrzypiec (85′ Kurcek), Szpindler, Kwiatkowski, Bartnikowski, Otwinowski, Wądołowski, Osiecki

Tietz, Krug

Jaroszów: Krawczyk – Fedyczkowski (90′ Makówka), Warych, Czapla, Wilczyk, Szymczak, Łukasiewicz, Kaliciak, Kowalczyk, Dobrowolski, Bobowski