A klasa: Górnik Wałbrzych pewnie wygrywa z Włókniarzem

Przed rewanżem na ulicy Ratuszowej kibice zastanawiali się jaki przebieg będzie miało spotkanie, które na jesień przyniosło tyle emocji. Pierwszego gola bardzo szybko zdobyli goście. Później jednak było już tylko biało-niebiesko. Bramkę wyrównującą strzelił Drążek. Chwilę później trafienie zaliczył Sobiesierski i Górnik rozstrzelał się na dobre. Do przerwy gospodarze prowadzili 4:1.

W drugiej połowie Grudziński i Reczulski potwierdzili wyższość wałbrzyskiej drużyny. Włókniarz pomimo starań zdołał jedyie zmniejszyć rozmiary porażki, która dla wielu jest olbrzymim zaskoczeniem.

Górnik II Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca 6:2 (4:1)
19′ Drążek, 21′ Sobiesierski, 26′ 30′ Krawczyk, 59′ Grudziński, 85′ Reczulski – 4′ 69′ Dydrych

Górnik II: Bińskowski – Grudziński, Okupny, Sobiesierski, Mrowiec, Krawczyk, Drążek (46′ Krynicki), Chałupka, Bogacz, Igałowicz, Budzyński (70′ Reczulski)

Włókniarz: Pastuła – Kameczura (46′ Kulik), Bachmatiuk, M. Kaźmierczak, Kosior, Kubacki, Literski, Pietras (37′ D. Kaźmierczak), Walkowicz, Wójcicki