B klasa: Porażka Skalnika, Płomyk nie dojechał na mecz i trzy punkty Husarii

Skalnik Czarny Bór nieoczekiwanie uległ w Sędzisławiu miejscowemu Leskowi. Gospodarze już do przerwy prowadzili trzema bramkami. Skalnik natomiast nie potrafił wejść w mecz. Punktem przełomowym była czerwona kartka dla Marcina Koisa. Grający w osłabieniu czarnoborzanie zaczęli odrabiać straty. Zabrakło jednak czasu.

Sporo bramek padło też w Grzędach, gdzie miejscowa Husaria walczyła z zajmującym trzecie miejsce w tabeli, Potokiem Karpniki. Dwa szybkie ciosy gospodarzy ucieszyły miejscowych kibiców. Zacięta walka jednak trwała nadal. Pod koniec pierwszej połowy Potok doprowadził do wyrównania. W drugiej odsłonie mecz był jeszcze bardziej zacięty. Goście kończyli zawody w dużym osłabieniu. Sędzia czerwoną kartką ukarał aż trzech piłkarzy z Karpnik. Husaria wykorzystała grę w przewadze i wygrała mecz 4:2.

Pojedynek w Janiszowie nie doszedł do skutku. Piłkarze Płomyka Borówno nie dojechali na mecz.

Lesk Sędzisław – Skalnik Czarny Bór 3:2 (3:0)
15′ 33′ Kościelniak, 30′ Kielar – 60′ 70′ Pokrzywa

Husaria Grzędy – Potok Karpniki 4:2 (2:2)
5′ Głąb, 10′ Jankowski, 73′ Drop, 89′ Bieniek – 38′ Bródka, 45′ Szarafin