Reprezentacja: Klaudia Fabova powołana na mecz z Polską

Zbliża się towarzyski mecz reprezentacji Słowacji i Polski. Informowaliśmy o powołaniu kapitan Małgorzaty Mesjasz. Nie mogło być inaczej, powołanie również otrzymała Klaudia Fabova.

Szykuje się więc pojedynek dwóch zawodniczek Team’u AZS PWSZ Wałbrzych. Kapitan Małgorzata Mesjasz gra na stoperze, a Klaudia Fabova w ataku. W reprezentacji Słowacji Fabi zwykła grać na skrzydle, ale w ostatnim, bardzo dobrym występie na meczu ze Szwajcarią piłkarka grała na przysłowiowej dziewiątce.

Zgrupowanie reprezentacji Słowacji rozpocznie się 10.06., a zakończy 17.06. w Bratysławie. Słowaczki jak wiemy rozegrają towarzyski mecz w słowackim Popradzie 14.06. Szykuje się naprawdę ciekawy pojedynek podopiecznych trenerów Petera Kopuna i Miłosza Stępińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Sytuacja w tabeli po 26 kolejce

Pierwsze pięć zespołów w tabeli zachowało swoją pozycję. Wygrał Orzeł, Herbapol i Victoria. Porażkę zanotowali Górnicy z Nowego Miasta i ulicy Ratuszowej. Po wygranej Darbor i Walim, kosztem Włókniarza, przesunęły się w górę tabeli. Swoje pozycje zachowały również Zagłębie Wałbrzych, Sudety Dziećmorowice, Błękitni Słotwina. Po nieoczekiwanych wynikach, ciekawie zrobiło się […]