A klasa: Włókniarz wygrywa z Zagłębiem

Ciekawy mecz zobaczyli kibice w Głuszycy. Przed przerwą nie padła co prawda żadna bramka. Po zmianie stron piłka w bramce lądowała aż czterokrotnie. Wynik w 53 minucie otworzył Przemysław Dobiega. Goście grali rozważnie i umiejętnie operowali piłką. Dużo spokoju dał drużynie trener Łukasz Wojciechowski, który 2 minuty później pojawił się na boisku.

Wszystko odmieniło się w momencie gdy gospodarzom udało się wyrównać. Najpierw bramkę zdobył Mateusz Kaźmierczak, później jego brat Dominik. Wynik meczu w 88 minucie ustalił Sebastian Kosior

Włókniarz Głuszyca – Zagłębie Wałbrzych 3:1 (0:0)
73′ M. Kaźmierczak, 78′ D. Kaźmierczak, 88′ Kosior – 53′ P. Dobiega

Włókniarz: Steciuk – Kameczura, Bachmatiuk, Chmielarz, D. Kaźmierczak, M. Kaźmierczak, Kosior, Kulik, Literski, Rzeczkowski, Wójcicki

Zagłębie: Kurowski (46′ Gałek) – Kostko, Śmieszek, Fijałkowski (82′ Bukina), Rałek, Mlostek (46′ Ślisz), Maciejczyk, Pawełek (70′ Górecki), P. Dobiega, Nyklasz (55′ Wojciechowski), M. Dobiega (15′ Chmiel)