American Football: Amerykańska siła Miners Wałbrzych demoluje

Jakub Zima

To był mecz, który przed sezonem miał elektryzować kibiców obu zespołów. Jednakże już pierwsze spotkanie na terenie Jaguarów pokazało, że podopieczni Pawła Sołtysiaka mogą wygrać. Wystarczy powalczyć. Nikt jednak nie przewidział fenomenalnej formy Austina Stubsa.

W drugiej kwarcie amerykański rozgrywający wałbrzyskiej drużyny popisał się wspaniałą grą. Jeżeli do tego dodamy dobrze poukładaną defensywę. Przechwyty Jakuba Zielińskiego. Niezłą postawę Oskara Wypycha czy Sebastiana Narnickiego. Całkiem niezły występ Tabaszewskiego czy Adranowicza. Zasięg ramion Chryplewicza to wynik 28:0 nie powinien zaskakiwać.

Czy to już mistrzowska forma? Zobaczymy 27 lipca kiedy to formę wałbrzyskich gladiatorów sprawdzą ci szczecińscy. Mecz Armada Szczecin przeciwko Miners Krasue Wałbrzych zapowiada się niezwykle ciekawie.

Miners Krause Wałbrzych – Jaguars Kąty Wrocławskie 28:0 (0:0, 21:0, 0:0, 7:0)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

IV liga: Piłkarze Górnika zmieniają otoczenie

Po tym jak zespół Górnika Wałbrzych został wycofany z rozgrywek IV ligi grupy wschodniej, zawodnicy pierwszej drużyny zaczęli sobie szukać nowych pracodawców. Na pewno już wiadomo, że kapitan biało-niebieskich Tomasz Wepa wyjeżdża do Austrii, gdzie będzie rywalizował na 8 poziomie rozgrywek. CO z pozostałymi? Na dzień dzisiejszy gracze szukają sobie […]