28/02/2021

Liga Okręgowa: Orzeł Lubawka się wzmacnia!!

Do zespołu beniaminka Ligi Okręgowej dołączyło pięciu nowych zawodników. Każdy z nich stanowi jakość na swojej pozycji, co sugeruje, że drużyna Orła Lubawka zamierza na dłużej zadomowić się na boiskach Ligi Okręgowej.

Kamil Duda ➡️ z Kwarc Pisarzowice
Ryszard Bejnarowicz ➡️ z Górnik Boguszów-Gorce
Marcin Malczewski ➡️ z Górnik Wałbrzych
Marcin Michnicki ➡️ z KS Zdrój Jedlina-Zdrój
Maciej Łukasik ➡️ z Lokomotiv Mezimesti

Ryszard Bejnarowicz jest solidnym zawodnikiem, który może być uzupełnieniem zarówno w linii defensywnej jak i w środku pola. Doświadczenie IV-ligowe jest dużym atutem zawodnika. Jeśli piłkarz uzyska swoją optymalną formę, będzie to duże wzmocnienie drużyny.

Marcin Malczewski w ostatnich miesiącach grał i Górniku Wałbrzych i Górniku Boguszów-Gorce. Ma na swoim koncie występy w IV lidze oraz Lidze Okręgowej. To oznacza, że Orzeł Lubawka będzie miał na pozycji bramkarza dwóch bardzo dobrych specjalistów.

Maciej Łukasik wraca do Polski po tym jak ostatnio występował w Lokomotiv Mezimesti. Trzeba oddać klubowi z Lubawki, że to bardzo ciekawy manewr. Jeśli Maciej pokaże te same walory co za południową granicą zarówno sztab szkoleniowy jak i kibice Orła będą mieli z piłkarza sporo pociechy.

Kamil Duda i Marcin Michnicki to dwaj zawodnicy, którzy są dla nas największą zagadką. Nie mieliśmy okazji widzieć ich umiejętności na żywo. Trenerzy, którzy z nimi pracowali chwalą nowych graczy Orła Lubawki. Czekamy zatem na pierwszy mecz w tym sezonie.

Orzeł Lubawka na inaugurację Ligi Okręgowej zmierzy się z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki już 15 sierpnia o godzinie 15:30

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.