Siatkówka: Wałbrzyszanki wygrywają na inaugurację!

Jakub Zima

Jak zwykle ani jednego wolnego krzesła, głośny doping i fenomenalna gra wałbrzyskich siatkarek, dało wieczór pełen wrażeń, emocji i niesamowitych wspomnień. Kibice w Hali Wałbrzyskich Mistrzów wierzyli w swój zespół, dając emu wyraz przez całe spotkanie.

Sam mecz okazał się wyjątkowo pasjonującym widowiskiem. Pierwsze dwie partie były wyrównane, ale w kluczowych momentach siatkarki Chełmca potrafiły zachować zimną krew. Przełożyło się to na dwa efektowne zwycięstwa.

Schody zaczęły się dopiero w trzeciej odsłonie. Polonia szybko odskoczyła i utrzymała bezpieczną przewagę do końca seta. Na szczęście dla gospodyń, doskonałą formę w czwartej części meczu zaprezentowały podopieczne trenera Olczyka, który uspokoił swoje zawodniczki. Efekt? Aleksandra Małodobra ponownie zaczęła seryjnie punktować. Fenomenalna gra w obronie. Genialna na rozegraniu i bardzo dobra na siatce. Ataki w pierwsze tempo i szybki odjazd, dał wałbrzyszankom efektowne zwycięstwo.

MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – MKS Polonia Świdnica 3:1 (25:21, 25:21, 14:25, 25:17)

Chełmiec: Łuszyńska, Małodobra, Gezella, Sobolewska, Olczyk, Judyta Rzeczycka, E. Pawelska (L)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Ratują punkt w ostatniej chwili

To był mecz, na który kibice czekali od dłuższego czasu. Mineralni w walce o fotel lidera toczyli bowiem korespondencyjny pojedynek z Victorią Świebodzice. Do Szczawna na mecz przyjechała jednak jedna z lepszych drużyn poprzedniego sezonu. Herbapol Stanowice do samego końca rywalizacji bił się o awans do Ligi Okręgowej. Obecnie Herbapol […]