A klasa: Klan Krynickich rządzi!

Jakub Zima

To był taki mecz, w którym mogliśmy się spodziewać wszystkiego, tylko nie aż czterech rzutów karnych! Trzy do jednego w podyktowanych jedenastkach dla gospodarzy. Jeden do zera dla Unii w wykorzystanych i ogólnie aż pięć bramek w meczu.

Gospodarze zagrali najlepiej jak potrafili. Stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji, które mogli, ale i powinni zamienić na bramki. Najtrudniej jednak wytłumaczyć niewykorzystane rzuty karne. Jeden przestrzelony i dwie fenomenalne interwencje Dariusza Krynickiego sprawiło, że w Witoszowie na długo zapamiętają to nazwisko.

Szczególnie, że dodamy do tego jeszcze Michała, który aż trzykrotnie znalazł drogę do bramki gospodarzy. Mecz dał nam wszystkim niesamowicie dużą dawkę emocji, które jeszcze długo będą pamiętane.

Orzeł Witoszów – Unia Bogaczowice 2:3 (2:2)
39’ 70’ Furmankiewicz – 20’ 42’ 80’ M. Krynicki

zdjęcie: Unia Bogaczowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Pamięci Janusza Kuliga

Walim rajdami stoi. Tę prawdę znają wszyscy miłośnicy sportów samochodowych. Nasze Walimskie Patelnie znane są każdemu kierowcy rajdowemu, a i pewnie wszystkim kibicom tego sportu. To tutaj, w 2008 roku, oddając hołd znanym kierowcom rajdowym – Januszowi Kuligowi i Marianowi Bublewiczowi – odsłonięto pamiątkową tablicę, a w 2011 roku, ulicę, […]