A klasa: KS Walim lepszy od Unii

Jakub Zima

W Walimiu zawsze gra się trudno. Przekonały się o tym tuzy Wałbrzyskiej Serie A, gubiąc na trudnym terenie punkty. Tym razem naprzeciw KS stanęła ekipa Dariusza Krynickiego. Ikona klubu z Bogaczowic zagrała jeden z lepszych spotkań w rundzie. Bramkarz gości dwoił się i troił, ale nie uchronił jednak zespołu od porażki.

Do przerwy gospodarze wykorzystali zaledwie dwie sytuacje, ale to goście jako pierwsi zdobyli gola. Już w 6 minucie bramkę dla Unii strzelił Michał Kowalczyk. W 8 było już remisowo. Zaledwie 60 sekund później gospodarze za sprawą Adriana Krausa już prowadzili.Kapitalne 5 minut gry dostarczyło zebranym na stadionie widzom wyjątkową dawkę emocji, które trzymały wszystkich aż do przerwy.

Po zmianie stron gospodarze zadali dwa szybkie ciosy. Pierwszy w 52, drugi już w 54 minucie. Drużyna z Walimia wyszła na 3 bramki przewagi. Gościom udało się co prawda  zmniejszyć stratę, ale nie zmieniło to już wyniku meczu.

KS Walim – Unia Bogaczowice 5:2 (2:1)
8′ Drąg, 9′ A. Kraus, 52′ 83′ D. Kraus, 54′ Słapek – 6′ Kowalczyk, 63′ Wojciechowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Koszykówka: Takie mecze chciałoby się oglądać codziennie. Górnik wygrywa po dwóch dogrywkach!

Takiego show przed meczem oczekiwaliśmy. Takich emocji pragnęliśmy. Takiego zakończenia długo nie zapomnimy! Ci, którzy zdecydowali się opuścić halę przed końcem czwartej kwarty, mogą sobie pluć w brodę! W trakcie całego spotkania Górnikowi trudno było odskoczyć rywalowi na więcej niż kilka punktów. Już pierwsze minuty pokazały, że zespół z Krosna […]