Siatkówka: Aqua lepsze od Bielawianki

Jakub Zima
Minutą ciszy zaczęło się spotkanie 8 kolejki II ligi siatkówki mężczyzn pomiędzy Aqua Zdrojem a Bielawianką. Uczczono w ten sposób zmarłego tydzień wcześniej trenera, zawodnika Jacka Kurzawińskiego, który odszedł od nas po długiej i ciężkiej chorobie w wieku zaledwie 57 lat.
Na parkiecie spotkanie przez cały czas toczyło się pod dyktando gospodarzy. Nawet porażka w drugiej partii nie zmąciła oceny gry podopiecznych trenerów Janusza Ignaczaka i Fabiana Kurzawińskiego. Pewne wygrane w trzeciej i czwartej odsłonie pozwoliły spokojnie doprowadzić mecz do końca. Było to drugie z trzech zakładanych zwycięstw na najbliższe spotkania ligowe (wygrane z Olavią i Bielawianką). Przed wałbrzyskimi siatkarzami pojedynek z Ikarem Legnica.
MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych – Bielawianka-Bester Bielawa 3:1 (25:23, 22:25, 25:19, 25:15)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Biathlon: Janik w składzie na Puchar Świata w Ostersund

We wtorek rano do Szwecji udała się ośmioosobowa reprezentacja Polski, która od soboty rozpocznie rywalizację w zawodach Pucharu Świata w Ostersund. W inauguracji sezonu 2019/20 zobaczymy w sumie ośmioro reprezentantów. Trener Michael Greis postawił na Monikę Hojnisz-Staręgę, Kamilę Żuk (obie AZS AWF Katowice), Kingę Zbylut (BKS WP Kościelisko) oraz Magdalenę […]