Tak spędzamy święta: Maciej Maciejczyk

Jakub Zima

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Maciej Maciejczyk (piłkarz, trener – Zagłębie Wałbrzych)

Święta dla mnie, to czas na odpoczynek od codzienniej pracy, czas dla najbliższych.

Spędzę je w Wałbrzychu. W gronie najbliższych.

Najlepszym prezentem byłoby wyższe miejsce w tabeli ligowej. Jeżeli chodzi o życzenia w przyszłości to chciałbym skończyć sezon na bezpiecznej pozycji, jak i bez kontuzji w drużynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Tak spędzamy święta: Damian Ziętkowski

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty. Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: […]