Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Tak spędzamy święta: Jagoda Sapor

Tak spędzamy święta: Jagoda Sapor

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Jagoda Sapor (piłkarka – AZS PWSZ Wałbrzych)

Święta są dla mnie czasem, kiedy można odpocząć, głównie psychicznie, bo fizycznie dalej pracuje nad elementami, na które nie miałam czasu podczas rundy. Przez te kilka dni chce się oddać rodzinie, nadrobić rozmowy, dowiedzieć się, co mnie omijało, wrócić do ich „świata” i docenić to, że jesteśmy razem.

Od kiedy pamiętam to organizujemy święta razem z rodziną siostry mojego taty. Tak się składa, że w tym roku zaczęłam kurs trenerski i dopiero dzień przed Wigilią przyjadę do domu. Ale jak już wrócę to będę pomagać w ostatnich przygotowaniach, a przez kolejne dni będę „kolędować” i spędzać święta z najbliższymi.

Najlepszym prezentem jest to, że możemy się spotkać wszyscy razem w trochę innej atmosferze. Porozmawiać więcej o sprawach, na które zazwyczaj nie mamy czasu. To, co sobie cenię najbardziej to czas z bliskimi, ich obecność, uczucia, autentyczność. Jeśli chodzi o rzeczy materialne to jestem uzależniona od książek. Uwielbiam się rozwijać, uczyć, także wszystko, co mi w tym pomaga jest idealnie trafiony prezentem. Dodatkowo bardzo lubię, kiedy sama trafiam z prezentem i widzę taką szczerą, wręcz dziecięcą radość.

zdjęcie użyczone