05/03/2021

Po konsultacji z ludźmi związanymi ze środowiskiem piłkarskim, osoby, które otrzymały największą ilość nominacji poddajemy internetowemu głosowaniu. Potrwa ono do końca stycznia 2020 roku.

Kandydatury można było typować biorąc pod uwagę rozgrywki z lig: Wałbrzyska Serie B, Wałbrzyska Serie A oraz Wałbrzyska Leauge O, w której obecnie występuje najwyżej notowana w regionie drużyna.

W kategorii NAPASTNIK ROKU nominację uzyskali:

PAWEŁ CHRZAN – runda jesienna w wykonaniu zawodnika Darboru była bardzo udana. Wiele bramek sprawiło, że środowisko piłkarskie zwróciło na piłkarza uwagę. Sam zawodnik jest typem łowcy. Wykorzystuje to, co stwarza mu drużyna. Drużynie odpłaca się golami, które dają cenne punkty.

DOMINIK WOŹNIAK – wygrał zakład ze Sportowym Wałbrzychem strzelając wiosną 20 bramek. Po rundzie jesiennej ma na koncie 23 gole. Jest zawodnikiem, który skorzystał na transferze do Victorii. Drużyna ze Świebodzic skorzystała na jego przyjściu. Dominik jest ważnym ogniwem w drodze po upragniony awans do Ligi Okręgowej.

KRZYSZTOF MUSIAŁ – został królem strzelców poprzedniego sezonu w Wałbrzyskiej Serie A. Prowadzi w klasyfikacji strzelców obecnego sezonu Ligi Okręgowej. Jest zawodnikiem dobrze wyszkolonym technicznie, lubiącym indywidualne dryblingi. Poskromiony przez trenera Trelę, dobro zespołu stawia nad własnymi popisami. Drużyna odpłaca mu się grą, dzięki której może strzelać gola za golem. Symbioza doskonała. Ciekawi jesteśmy ile jeszcze z siebie może piłkarz Orła wykrzesać.

PIOTR OSIECKI – dla Sudetów postać nieoceniona. Potrafi strzelać, rozegrać. Ma bardzo duże doświadczenie, które często przekazuje młodszym zawodnikom. Wielu z nich skorzystało na tym podnosząc swoje umiejętności.

RAFAŁ LIPIŃSKI – w Jedlinie kibice nie do końca ufają swojemu zawodnikowi. Często na trybunach słychać, że niby za wolny, że niby mało zwrotny, ale jednak bramki strzelać potrafi. Zdecydowanie częściej znajduje się tam, gdzie być powinien. Wykorzystuje swojego “nosa”, a że piłka również go szuka jest dla rywali sporym zagrożeniem. Dobrze wyszkolony technicznie. Umie grać tyłem do bramki, co często wykorzystują szybcy skrzydłowi. Zdrój zapewne będzie miał z niego sporo korzyści.

 

4 thoughts on “To jest twoja chwila chwały: Wybieramy napastnika roku 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.