24/01/2021

Biegi: Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – zapisy!

W niedzielę 1 marca 2020 r. zapraszamy miłośników aktywnego wypoczynku, młodzież i dzieci z rodzicami do udziału w głuszyckiej edycji ogólnopolskiego wydarzenia pn. Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Tym razem zapraszamy do wspólnego pokonania dystansu o długości 5,5 km ze startem o godz. 12:00 spod kaplicy św. Józefa w Głuszycy. Metę zaplanowano przy Agroturystyce „Gościniec” w Łomnicy, gdzie na każdego będą czekać medale i ciepły posiłek.

Zapisy przyjmowane są w pokoju instruktorów w Centrum Kultury-MBP w Głuszycy osobiście do 7 lutego lub pod nr tel. 503 102 817. Opłata startowa wynosi 22 zł od uczestnika biegu i obejmuje pakiet startowy z koszulką i pamiątkowym medalem, ubezpieczenie OC, posiłek regeneracyjny. Ilość pakietów startowych ograniczona. Załączamy regulamin, który jest na stronie ckmbp.gluszyca.pl wraz mapką trasy.

Przypominamy, że projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” planowany na 1 marca 2020 r. stanowi VIII edycję ogólnopolskiego biegu organizowanego z inicjatywy Fundacji Wolność i Demokracja. Przedsięwzięcie ma na celu nie tylko propagowanie sportu i zdrowego trybu życia, ale przede wszystkim upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych i ich roli, jaką odegrali w historii Polski.

źróło: UM Głuszyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.