06/03/2021

Siatkówka: Młodziczki na 5 miejscu w Dolnośląskiej Lidze

Drużyna młodziczek Chełmca Wodociągi Wałbrzych zakończyła ostatni turniej przed własną publicznością, dwoma zwycięstwami. Podopieczne trenera Jacka Heilera zmierzyły się z UKS Koral Wrocław oraz UMKS Volley Głogów. Dwie wygrane umocniły wałbrzyski zespół na 5 miejscu w Dolnośląskiej Lidze Młodziczek.

Gratulacje dla całego zespołu, choć maleńki niedosyt pozostał. Celem był awans do najlepszej czwórki województwa i walka o medale. Jednak to, czego się dziewczęta nauczyły w tym sezonie zaprocentuje w przyszłych latach komentują przedstawiciele klubu.

Na ten moment dobrze prezentują się statystyki drużyny. Młodziczki rozegrały 24 spotkania, z których aż 19 zakończyły zwycięsko. Ostatnie dwa mecze zostaną rozegrane w najbliższy weekend.

Drugi zespół, prowadzony przez trenera Mieczysława Strameckiego, zakończyły już sezon. W ostatnim turnieju, wygrały po 2:0 z Sudetami Kamienna Góra i Volley II Wrocław. Po tych wygranych uplasowały się na 20 miejscu pośród 24 zespołowej stawki. Młodym siatkarkom, serdecznie gratulujemy udanego debiutu w rozgrywkach.

zdjęcia użyczone

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.