AMP futsal: PWSZ w finale!!!

Jakub Zima

Kolejny horror i kolejne zwycięskie karne dały PWSZ Wałbrzych awans. Tym razem do finału. Po bardzo dobrym meczu wałbrzyszanki musiały pogodzić się z tym, że o tym czy zagrają o złoto, decydować będą rzuty karne. Na szczęście to ostatnie nie opuszcza drużyny.

Półfinałowy mecz dostarczył wielu emocji. Zespół z Gdańska to doświadczona futsalowa ekipa. Przeciwniczki bardzo dobrze broniły, a nasza skuteczność pod bramką nie była zadowalająca. W rzutach karnych znowu pierwsi się pomyliliśmy, ale kolejny raz udało się wyjść z tego zwycięsko. Czekamy na mecz finałowy i mamy nadzieję na kolejny korzystny rezultat – mówił na gorąco po meczu Kamil Jasiński.

PWSZ Wałbrzych – Uniwersytet Gdański 1:1
Fabova

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Chełmiec wygrywa wałbrzyski ćwierćfinał!

Takie mecze chce się oglądać i długo o nich pamiętać. Chełmiec po zażartej pięciosetowej walce wygrywa z Olimpią Sulęcin. Zwycięstwo pozwoliło wałbrzyskiej drużynie zająć pierwsze miejsce w wałbrzyskim turnieju. Mecz od początku był bardzo zacięty. Zdeterminowani goście potrafili jednak wykorzystać swoje atuty i gdy tylko nadarzyła się okazja odrzucili wałbrzyszan […]