A klasa: Herbapol lepszy od Marcinowic

Jakub Zima

Za nami kolejny mecz kontrolny Herbapolu Stanowice. Rywalem drużyny, która w zeszłym sezonie do samego końca walczyła o awans do ligi okręgowej, była drużyna z II grupy Wałbrzyskiej A-klasy.

Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Wśród gospodarzy zobaczyliśmy także kilku nowych zawodników, którzy chcieli przekonać do swoich umiejętności sztab szkoleniowy. Dwaj testowani gracze wykazali się wyjątkową inteligencją piłkarską, którą potrafili zamienić na bramki.

Kolejny mecz, w którym borykamy się z liczbą zawodników. Absencje spowodowane są kontuzjami i sprawami prywatnymi. Mecz rozegraliśmy w 11 osobowym składzie pozwolił nam jednak na osiągnięcie pozytywnego wyniku. Brawa dla wszystkich. Brawa też dla rywala za dobry mecz – mówią przedstawiciele klubu ze Stanowic.

Herbapol Stanowice – LKS Marcinowice 5:3
Wszystkie bramki dla Herbapolu strzelili zawodnicy testowani.

zdjęcia użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Zagłębie uległo w sparingu Zjednoczonym

Przygotowujące się do rundy wiosennej sezonu 2019/2020, Zagłębie Wałbrzych zagrało kolejny mecz, który miał sprawdzić formę zespołu prowadzonego przez trenera Łukasza Wojciechowskiego. Przeciwnikiem wałbrzyskiej drużyny byli Zjednoczeni Ścinawka. Mecz toczony był w dość szybkim tempie. Jakość gry pozostawiała jeszcze wiele do życzenia, ale wpływ na to miała również bardzo niekorzystna […]