Victoria Świebodzice szykuje formę na awans!

Jakub Zima

Na stadionie im. Ludwika Paluszaka w Świebodzicach Victoria Świebodzice rozegrały mecz kontrolny z wiceliderem ligi okręgowej. Ciekawie zapowiadający się mecz, dał kibicom sporą dawkę emocji.

Spotkanie toczyło się w dość szybkim tempie. Trenerzy testowali grupę nowych zawodników, którzy starają się udowodnić swoją wartość do gry. Nie przeszkodziło to jednak w stworzeniu widowiska z dużą liczbą sytuacji podbramkowych.

Po 90 minutach gry miejscowi kibice cieszyli się z pierwszego w okresie przygotowawczym zwycięstwa, które nastąpiło dopiero w piątym meczu sparingowym. Wysoką formą strzelecką może się również pochwalić Krzysztof Musiał. Zawodnik Orła trafia praktycznie w każdym występie na boisku.

Victoria Świebodzice – Orzeł Lubawka 3:2
Grzesiak x2, Wiśniewski – Musiał, zawodnik testowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Herbapol lepszy od Marcinowic

Za nami kolejny mecz kontrolny Herbapolu Stanowice. Rywalem drużyny, która w zeszłym sezonie do samego końca walczyła o awans do ligi okręgowej, była drużyna z II grupy Wałbrzyskiej A-klasy. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Wśród gospodarzy zobaczyliśmy także kilku nowych zawodników, którzy chcieli przekonać do swoich umiejętności sztab szkoleniowy. […]