08/03/2021

A klasa: Zagłębie uległo w sparingu Zjednoczonym

Przygotowujące się do rundy wiosennej sezonu 2019/2020, Zagłębie Wałbrzych zagrało kolejny mecz, który miał sprawdzić formę zespołu prowadzonego przez trenera Łukasza Wojciechowskiego. Przeciwnikiem wałbrzyskiej drużyny byli Zjednoczeni Ścinawka.

Mecz toczony był w dość szybkim tempie. Jakość gry pozostawiała jeszcze wiele do życzenia, ale wpływ na to miała również bardzo niekorzystna pogoda. Padający deszcz i silne porywy wiatru w dużej mierze decydowały o precyzji w kreowanych akcjach. Zagłębie ostatecznie przegrało ze Zjednoczonymi Ścinawka 2:3.

Biorąc pod uwagę poprzednie sparingi, ale i samego rywala, to muszę powiedzieć, że tym razem widać już było lepszą dyspozycję fizyczną drużyny. Chłopaki potrafili wytrzymać tempo rozgrywanych akcji. Szczególnie widoczne było to w ostatnich minutach, gdzie świeżość jest bardzo ważna. Dzisiaj w meczu brakowało nam też zawodników ofensywnych. No ale udało nam się strzelić dwie bramki. Co ważne, gołym okiem widać, że jest lepiej – mówił po meczu kierownik drużyny Mariusz Pośledniak.

Zagłębie Wałbrzych – Zjednoczeni Ścinawka 2:3
M. Dobiega, Sabiniarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.