27/02/2021

E-Sport: I Turniej ALMAR-SPORT FIFA 20 – Online

Zapraszamy na pierwsze tego typu wydarzenie w Wałbrzychu od lat. Pod koniec 2016 roku zorganizowaliśmy turniej w FIFA 17 i był to wtedy pierwszy tego typu turniej w Polsce w tamtej edycji gry z serii EA Sports. Dzisiaj patronujemy zawodom organizowanym przez E-sport dla każdego. 

Jest to pierwszy turniej online zorganizowany przez E-sport dla każdego. Staramy się rozwijać i poszerzać naszą wiedzę, aby docierać z turniejami do graczy z całej Polski. Udział w turnieju jest bezpłatny, a zwycięzca otrzyma od nas nagrodę niespodziankę.  Nazwa turnieju jest ukłonem w stronę firmy Almar-Sport która miała być sponsorem naszego stacjonarnego turnieju w Wałbrzychu. Z powodu #koronawirus turniej został przełożony, a firma boryka się teraz z problemami, bowiem nie może realizować swoich planów biznesowych. Mamy nadzieję, że ta sytuacja szybko się zmieni, a Almar-Sport – Turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży, który często wspiera sport i lokalne kluby sportowe szybko stanie na nogi– informują organizatorzy zawodów

Jak rozgrywka będzie przebiegać? Emocji nie zabraknie, ale warto również wiedzieieć, że:

Przechodząc do samego turnieju, chcielibyśmy na samym początku prosić o wyrozumiałość, jeśli pojawią się jakieś nieplanowane przeszkody. Głównym problemem może być połączenie się zawodników ze sobą i ewentualne wyłonienie zwycięzcy. Problem z łączem np. u jednej pary może storpedować całe rozgrywki, ale mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie – czytamy na stronie E-sport dla każdego.

Turniej zaplanowano dla 64 zawodników, którzy zmierzą się w systemie pucharowym k.o. (zwycięzca przechodzi dalej, przegrany odpada) aż do samego finału wraz z meczem o 3 miejsce. Losowanie par pierwszej rundy turnieju przeprowadzi organizator lub osoba przez niego wybrana. W przypadku remisu po 90 minutach następuje dogrywka, a następnie rzuty karne.

W przypadku zgłoszenia się mniejszej ilości zawodników niż 64, a większej niż 32, część zawodników otrzymać wolny los w pierwszej rundzie podczas losowania i do rozgrywki przystąpi od drugiej rundy.

Mecz przerwany z przyczyn technicznych należy niezwłocznie powtórzyć uwzględniając wynik i czas z przerwanego spotkania. Dogrywamy tylko nierozegrane minuty i sumujemy wynik z obu spotkań. Przykład: Mecz został przerwany w 75 minucie przy stanie 2:0 dla gospodarza. Dogrywamy tylko 25 minut i do rezultatu 2:0 dodajemy bramki, które zostały zdobyte w dogrywanym czasie.

— Długość połowy – 6 minut
— Poziom trudności: Zawodowiec
— Szybkość gry: Normalna
— Stary system obrony – dozwolony
— Kontuzje: włączone
— Spalone: włączone
— Kartki: włączone
— Zagrania ręką: włączone
— Składy: 85 OGL
— Liczba zmian: 3
— Pogoda, stadion oraz sterowanie: Dowolne
— Kamera: Domyślna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.