Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Sparingi: Victoria w dobrej formie

A klasa: Victoria Świebodzice zagra z Nysą Kłaczyna

Za nami kolejny sparing MKS Victorii Świebodzice. Tym razem przeciwnikiem był beniaminek IV ligi, Orzeł Lubawka. Oba zespoły osiągnęły w ostatnim czasie dużo i wielu z nas zastanawiało się, jak dużo dadzą radę pokazać w bezpośrednim pojedynku.

Mecz mógł się jednak podobać. Zarówno Orzeł jak i Victoria wzięły sobie za cel podstawowy, sprawdzenie kilku wariantów taktycznych. Część z nich udało się zrealizować w stu procentach. Inne muszą zostać jeszcze bardziej dopracowane. Ostatecznie po bardzo ciekawym spotkaniu, o jedną bramkę lepsza była świebodzicka Victoria.

– Kolejny bardzo pożyteczny sparing z bardzo silnym rywalem, beniaminkiem 4 ligi mimo tego nie ustępowaliśmy przeciwnikowi na boisku. W meczu nasz drużyna miała niewielką przewaga, nie ustrzegliśmy się kilku błędów ale taka jest piłka. Cieszy postawa całej drużyny, muszę nadmienić że rezerwowi dali dziś bardzo pożyteczne zmiany. Był to ostatni sparing przed krótką dwutygodniową przerwą – mówił po meczu trener Daniel Gandera.

MKS Victoria Świebodzice – Orzeł Lubawka 3:2 
2x Rutkowski, Kuźmiński – Łukasik, Michnicki

Victoria: Jaskółowski – Antas, Gromniak, Morozow, Juszczyk, Kmieciak, Gandera, Grzesiak, Wiśniewski, Traczykowski, Dima /Na zmiany wchodzili: Rutkowski, Kuźmiński, Nawojski

Sparingi: Victoria w dobrej formie