Sparingi: Zdrój lepszy od Lutomii

Jakub Zima

Piłkarze z Uzdrowiska od kilku tygodni przygotowywali się do dnia, w którym będą mogli wybiec na boisko. W swoim pierwszym meczu kontrolnym Zdrój zmierzył się z Kłosem Lutomia. Ze względu na opady deszczu i grząską murawę, sparing okazał się dużym wyzwaniem.

Występujący w II grupie wałbrzyskiej Klasy A, zespół Kłosu Lutomia, przez długi czas sprawiał gospodarzom sporo kłopotów. Do przerwy mieliśmy wynik remisowy. Po zmianie stron podopieczni trenera Radosława Kwiatkowskiego byli już bardziej skuteczni. Ostatecznie po 90 minutach gry miejscowa drużyna mogła się cieszyć z wygranej. Dwie bramki zdobył Dominik Tłuścik, jednego dołożył Paweł Zasada.

– W trzecim meczu kontrolnym naszego zespołu, musieliśmy uznać wyższość rywala, który na co dzień występuję w Lidze Okręgowej. Pomimo kilku dogodnych sytuacji, nie potrafiliśmy pokonać bramkarza gospodarzy piszą na swoim profilu społecznościowym przedstawiciele klubu z Lutomii.

Zdrój Jedlina Zdrój – Kłos Lutomia 3:0 (0:0)
Tłuścik x2, Zasada

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W pogoni za piłką: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zostawia klub na lodzie

Od dłuższego czasu AZS PWSZ Wałbrzych był zespołem, który w przerwach między sezonami, robił największe roszady kadrowe. Polityka klubu prowadziła zespół ku upadkowi. W środowisku piłkarskim mówiło się wciąż, że ta piękna bańka mydlana, zwana Ekstraligą, w końcu pęknie i wszystkiemu winna będzie właśnie uczelnia. Tak mówiły piłkarki, trenerzy, działacze. […]