Siatkówka: Dziewczęta Chełmca pomagały podczas meczu

Jakub Zima

Duże wyróżnienie spotkało dziewczęta reprezentujące na co dzień klub Chełmca Wodociągi Wałbrzych. Młode siatkarki dostały bowiem szansę uczestniczenia w meczu polskiej reprezentacji, jaki miał miejsce wczoraj w hali Aqua-Zdrój.

Zadowolenia z tego faktu nie kryła również prezes klubu, pani Krystyna Nawrocka, która z wielkim przejęciem pomagała swoim podopiecznym wywiązać się z powierzonego zadania. Nieco zestresowanym dziewczętom było dzięki temu raźniej stawić czoła obowiązkom.

Nasze siatkarki dbały o to by na placu gry nie zabrakło piłek. Ciekawe doświadczenie, które ich spotkało zapamiętają na długo i tylko żal, że nie odbywało się to w warunkach normalnego dopingu sportowego. Przeżycia byłyby zapewne jeszcze większe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Wygrana po tie-breaku

Drugie spotkanie miało mieć równie ważne znaczenie pod względem taktycznym. Selekcjonerzy obu drużyn mogli dzięki niemu sprawdzić różne warianty rozegrania, bloku czy obrony. Zarówno Polska jak i Czechy podeszły do spotkania niezwykle poważnie. Pierwsze piłki meczu pokazały, że naszym rywalkom bardzo będzie zależało na odniesieniu zwycięstwa w środowym spotkaniu. Dobra […]