Sparingi: Zagłębie remisuje z Uranem

Jakub Zima

Pomimo wysokiej temperatury, kibice, którym zechciało się przyjść na stadion, zobaczyli ciekawy mecz w wykonaniu Zagłębia Wałbrzych, które rozegrało swój pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Przeciwnikiem wałbrzyskiej drużyny był Uran Okrzeszyn.

Trenerzy obu drużyn potraktowali ten mecz bardzo szkoleniowo. Testowano nowe warianty taktyczne i sposoby ich wykorzystywania podczas stałych fragmentów. To pozwoliło ocenić możliwości drużyny oraz sprawdzić postępy prac na tym etapie przygotowań. W trakcie rywalizacji zobaczyliśmy cztery bramki i dużo niewykorzystanych sytuacji, które w niektórych przypadkach powinny zostać zamienione na gole.

– W dniu dzisiejszym zagraliśmy sparing z drużyną Uran Okrzeszyn. Niestety w tym dniu z obiema drużynami wygrała pogoda która storpedowała poczynania zawodników. Żar jaki lał się z nieba, podzielił punktami, obie ekipy. Dla naszego zespołu bramki strzelali Sabiniarz i zawodnik testowany. Za tydzień zagramy 1 mecz z serii wyjazdowej mówił po meczu Mariusz Pośledniak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

#3. Syndrom Trz3ciej Kwarty

Oceniamy koszykarzy Górnika Trans.eu Wałbrzych /część I/   Related posts:Transmisja: Czarni Wałbrzych vs Zagłębie WałbrzychEkstraliga: Mitech Żywiec wygrywa z Rysami Bukowina TatrzańskaA klasa: Czarni o włos lepsi od Sudetów