Sparingi: Ciężki mecz Zagłębia w Kostomłotach

Jakub Zima

Sparing Zagłębia Wałbrzych w Kostomłotach pokazały, jak trudno jest wprowadzić młodzież do seniorskiej piłki. Podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego w ciągu 90 minut gry pokazali dwa oblicza.

W pierwszej połowie pomimo dwóch straconych bramek, wałbrzyski zespół grał solidną piłkę i momentami wydawało się, że gole dla zespołu to tylko kwestia czasu. Po zmianie stron zielono-czarnym stosunkowo szybko udało się zdobyć bramkę kontaktową. Trener Wojciechowski dokonał kilku zmian i z upływem czasu przewagę uzyskali gospodarze. Efektem były kolejne bramki.

– Mieliśmy dzisiaj w drużynie dużo młodych zawodników, którzy nie są tak doświadczeni. Kostomłoty zaczęły fizycznie dominować, co zresztą wykorzystały w stu procentach – mówił Mariusz Pośledniak, kierownik Zagłębia Wałbrzych.

Kostomłoty – Zagłębie Wałbrzych 5:1 (2:0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jak znaleźć odpowiednią równowagę między życiem zawodowym a prywatnym?

Wiele osób ma ewidentne problemy z łączeniem życia zawodowego i prywatnego. Przykładem może być to, że jedne osoby w pracy grają w darmowe automaty online, oglądają filmy czy seriale. Inni zaś zabierają ze sobą pracę do domu. Postanowiliśmy sprawdzić jednak, jak znaleźć odpowiednią równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Dlaczego […]