Sparingi: Piękny gol Garwola i dobra dyspozycja Górnika

Jakub Zima

Górnik Boguszów-Gorce rozegrał kolejny sparing przed startem rozgrywek sezonu 2020/2021. Tym razem przeciwnikiem drużyny, która jeszcze nie tak dawno temu rywalizowała na IV-ligowych boiskach, byli Gladiatorzy z Głuszycy.

Zaskakująco gładką wygraną zanotowali gospodarze, aplikując rywalowi cztery gole, nie tracąc żadnej bramki. Ozdobą spotkania była bramka Wiktora Garwola, który trafił do siatki przeciwnika, bezpośrednio z rzutu rożnego. Z goli cieszyli się także Dominik Milczarek i Wojciech Mokrzycki, co pozwoliło Górnikowi cieszyć się z przekonywującego zwycięstwa.

– Dzisiaj na naszym stadionie wygraliśmy mecz sparingowy. Dopisała pogoda i kibice a przede wszystkim zawodnicy. Graliśmy już piłkę na niezłym poziomie. W naszej drużynie nie ma lepszych i słabszych, dzisiaj na boisku każdy dołożył swoją cegiełkę i to była siła naszej drużyny. Do ligi mamy jeszcze miesiąc i w kolejnych sparingach będziemy ulepszać naszą grę – cieszyli się przedstawiciele Górnika Boguszów-Gorce.

Górnik Boguszów-Gorce – Włókniarz Głuszyca 4:0 (2:0)
W. Garwol x2, Milczarek, Mokrzycki

zdjęcia użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Ciężki mecz Zagłębia w Kostomłotach

Sparing Zagłębia Wałbrzych w Kostomłotach pokazały, jak trudno jest wprowadzić młodzież do seniorskiej piłki. Podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego w ciągu 90 minut gry pokazali dwa oblicza. W pierwszej połowie pomimo dwóch straconych bramek, wałbrzyski zespół grał solidną piłkę i momentami wydawało się, że gole dla zespołu to tylko kwestia czasu. […]